Menu

Lamborghini představuje novou řadu traktorů nesoucích název SPRINT, které jsou dostupné ve dvou provedeních – SPRINT 50 a SPRINT 60. Díky svým kompaktním rozměrům, vysokému komfortu a obrovské všestrannosti jsou primárně vhodné pro letní a zimní údržbu měst a obcí, hobby farmáře, zemědělce, sadaře, vinaře a v neposlední řadě pěstitele zeleniny.

 

Díky mimořádnému výkonu a širokému výběru možností konfigurace patří traktory Lamborghini SPRINT k nejuniverzálnějším ve své třídě. Uplatní se všude tam, kde jsou rozhodující kompaktní rozměry stroje. Ať už se jedná o práce v zemědělství, v komunálních službách nebo o činnosti spojené s údržbou parků. Stane se z nich nepostradatelný pomocník, který kromě ideálních rozměrů nabídne i vysokou úroveň pohodlí.

 

Víceúčelové traktory Lamborghini SPRINT pohání kompaktní čtyřválcový motor o objemu 2.200 cm3 s elektronicky řízeným vstřikováním paliva Common Rail a s výkonem 51 k (model 50) a 59 k (model 60) při maximálních otáčkách motoru 2.600 ot/min. Stroje jsou díky tomu maximálně spolehlivé a úsporné. Krouticí moment dosahuje hodnoty 144 Nm pro Delfino 50 a 170 Nm pro Delfino 60. Motor plní emisní normu Stage V díky bezúdržbovému katalyzátoru DOC a rovněž bezúdržbovému filtru pevných částic DPF. Je spojený s plně mechanickou a plně synchronizovanou převodovkou s 12 rychlostmi vpřed a vzad (na přání 16 rychlostí). Maximální rychlosti 30 km/h dosahují traktory Lamborghini SPRINT při snížených otáčkách motoru. Zadní a přední uzávěrka diferenciálu je volitelná. Díky omezenému rozvoru kol 1.800 mm a velkému úhlu řízení se mohou tyto modely pochlubit dobrou pohyblivostí i v těch nejužších prostorách sadů a vinic.

 

Flexibilní traktory Lamborghini SPRINT dokážou pracovat s širokou škálou nářadí. Základní konfigurace zahrnuje hydraulické čerpadlo (30 l/min) určené pro závěs (1.200 kg). Čerpadlo s průtokem 15 l/min je vyhrazeno pro řízení. SPRINT disponuje standardně zadní vývodovou hřídelí 540/540E ot/min a na přání 540/1000 ot/min. Na přání lze stroj vybavit rovněž přední vývodovou hřídelí a předním tříbodovým závěsem (600 kg).

 

Lamborghini SPRINT můžete pořídit bez kabiny nebo se čtyřsloupkovou klimatizovanou kabinou vyvinutou přímo pro tento model. Jeden z modelů je také k dostání ve speciální snížené a zúžené verzi (BASSO).

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

+420 702 151 358 / petrzilka@y-cz.cz

 

FOTOGALERIE:

Lamborghini SPRINT 60 Lamborghini SPRINT 60 Lamborghini SPRINT 60 Lamborghini SPRINT 60 Lamborghini SPRINT - kabina Lamborghini SPRINT 60

Nahoru