Menu

Zemědělská a komunální technika LAMBORGHINI - ZROZENO JAKO TRAKTOR

Traktory a malotraktory Lamborghini jsou symbolem exkluzivity a nejvyspělejší technologie. Přitom prvopočátkem značky jsou exkluzivní zemědělské stroje, které až později doplnily stejně ikonické sportovní vozy. Od počátku výroby v roce 1948 se traktory Lamborghini pyšní nejenom exkluzivním designem, ale především používáním těch nejlepších a nejmodernějších technologií.
I dnes si tyto ikonické stroje udržují jedinečnost díky své osobitosti, exkluzivnímu vzhledu a použití pouze těch nejlepších součástí. Jedinečnost pro všechny, kteří chtějí se svojí prací vyniknout.

Vše nakonec podtrhuje jedinečný symbol. Symbol nezkrtoné síly ve formě býka. Síly, kterou dokážete zkrotit pouze Vy!

Od 1.3.2017 se společnost Y-CZ s.r.o. stala oficiálním a výhradním importérem značky traktorů Lamborghini v České republice.
Společnost byla založena roku 2011 v jihočeském Neplachově a není pouze výhradním importérem, ale zabývá se i následným záručním i pozáručním servisem a prodejem náhradních dílů. Dále disponuje vlastním oddělením technické podpory, které je v neustálém kontaktu s výrobci. Kromě servisního poradenství zajišťuje i řádný vzdělávací program.

Nahoru